7 sierpnia 2015

Zarezerwuj udział


FORMULARZ UCZESTNICTWA ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY ⬇⬇

No dobrze, ale ile to kosztuje…? Koszt treningu z dobrym trenerem wynosi najczęściej około 400 zł za jeden dzień pracy, zatem 4 dni treningu to wydatek rzędu 1600zł. Gdyby do tego doliczyć koszt zakwaterowania oraz wyżywienia wraz z dostępnymi atrakcjami, to całkowity koszt szkolenia musiałby wynieść ponad 2000 zł za osobę.

Wiemy jednak, że choć każdy chciałby mieć możliwość treningu z najlepszymi arcymistrzami, dzięki czemu mógłby znacząco przyspieszyć swoje postępy, nie każdy może sobie na to pozwolić. Dlatego postanowiliśmy znacząco obniżyć cenę, aby dać szansę każdemu, kto chce uczyć się od najlepszych.

Zatem Twoja inwestycja w 5 dniowe szkolenie z 3 trenerami wynosi tylko…

 

1370 zł! 

* Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zadatku w wysokości 390 zł na numer rachunku podany w wiadomości e-mail (otrzymasz po wypełnieniu formularza uczestnictwa, który znajduje się poniżej na tej stronie).

**Istnieje również możliwość przyjazdu na szkolenie opiekuna/osoby towarzyszącej. Koszt zakwaterowania wraz z pełnym wyżywieniem (od kolacji w środę do obiadu w niedzielę) wynosi dla takiej osoby 460 zł za cały pobyt.

Podsumowując, w cenie szkolenia otrzymujesz:

✅21 godzin treningów w małych grupach

✅1,5 godzinny trening indywidualny z jednym z trenerów

✅4 noclegi w Ośrodku „Pod Świerkami” w Brennej

pełne wyżywienie od kolacji w środę do obiadu w niedzielę

✅indywidualne zalecenia treningowe.

 

Zobacz jak było na poprzednich szkoleniach Akademii!