Zarezerwuj udział


Zobacz jak było na poprzednich szkoleniach Akademii:

No dobrze, ale ile to kosztuje? Koszt szkolenia z dobrym trenerem wynosi najczęściej około 400 zł za jeden dzień pracy, zatem 4 dni treningu to wydatek rzędu 1600zł. Gdyby do tego doliczyć koszt zakwaterowania oraz wyżywienia wraz z dostępnymi atrakcjami, to całkowity koszt szkolenia musiałby wynieść ponad 2000 zł za osobę. Wiemy jednak, że choć każdy chciałby mieć możliwość treningu z najlepszymi arcymistrzami, dzięki czemu mógłby znacząco przyspieszyć swoje postępy, nie każdy może sobie na to pozwolić. Dlatego postanowiliśmy drastycznie obniżyć cenę, aby dać szansę każdemu, kto chce uczyć się od najlepszych.

Zatem Twoja inwestycja w 5 dniowe szkolenie z 3 trenerami wynosi tylko…

1270zł

PROMOCJA LAST MINUTE: 1170zł!**

* Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie na numer rachunku podany w wiadomości e-mail (otrzymasz po wypełnieniu formularza uczestnictwa, który znajduje się poniżej na tej stronie).

**Istnieje również możliwość przyjazdu na szkolenie opiekuna/osoby towarzyszącej. Koszt zakwaterowania wraz z pełnym wyżywieniem (od kolacji w środę do obiadu w niedzielę) wynosi dla takiej osoby 460 zł za cały pobyt.

Podsumowując, w cenie szkolenia otrzymujesz:

    • 21 godzin treningów w małych grupach

    • 1,5 godzinny trening indywidualny z jednym z trenerów

    • 4 noclegi w nowoczesnym Ośrodku „Magnat” w Szklarskiej Porębie

    • pełne wyżywienie

    • indywidualne zalecenia treningowe