7 sierpnia 2015

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

Jak zostaną podzielone grupy?

Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy, dobrane pod kątem ich aktualnego rankingu szachowego, tak, aby każda grupa była jak najbardziej wyrównana pod względem umiejętności.

Dlaczego możemy przyjąć maksymalnie tylko 21 uczestników?

Ponieważ nie stawiamy na ilość, lecz na jakość. Wierzymy, że w grupie maksymalnie 7 osobowej każdy uczestnik będzie mógł być potraktowany indywidualnie, dzięki czemu treningi okażą się najbardziej efektywne.

Jak będzie wyglądał trening indywidualny?

Trening indywidualny potrwa 90 minut i odbędzie się w trakcie szkolenia, w czasie ustalonym przez danego trenera oraz uczestnika i będzie obejmować przede wszystkim analizę partii zawodnika, co pozwoli trenerowi na przekazanie mu indywidualnych zaleceń treningowych, które powinien kontynuować po szkoleniu.

Czy w szkoleniu mogą uczestniczyć zawodnicy niepełnoletni?

Oczywiście. Zależy nam jednak, aby każdy uczestnik czuł się w trakcie naszego szkolenia komfortowo, dlatego to rodzic/opiekun musi ocenić, czy małoletni słuchacz jest gotowy, aby samodzielnie wziąć udział w zajęciach. Jeżeli tak, zapewnimy mu oczywiście opiekę i dopilnujemy, aby spędził ten czas bezpiecznie.

Jednocześnie istnieje możliwość, aby rodzic/opiekun przyjechał na szkolenie wraz z dzieckiem. Koszt pobytu opiekuna wynosi 460 zł (cena obejmuje zakwaterowanie i pełne wyżywienie od kolacji w środę, do obiadu w niedzielę).

Dlaczego w otrzymanej informacji na temat płatności widnieją dane firmy massEVENT?

Firma massEVENT Sp. z o.o. jest właścicielem marki Akademia Arcymistrzów i formalnym organizatorem szkolenia, stąd też wszelkich płatności należy dokonywać na jej rachunek.

W jaki sposób zarezerwować swój udział w szkoleniu?

Aby zarezerwować swój udział, należy wejść w zakładkę „zarezerwuj udział” na górze strony, a następnie wypełnić formularz uczestnictwa. Następnie na wskazany adres e-mail zostanie wysłana informacja z numerem rachunku, na który należy wpłacić zadatek w wysokości 390zł.

Czy jest możliwość zamówienia dodatkowego obiadu w dniu przyjazdu?

Oczywiście – wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym. Koszt obiadu w hotelowej restauracji wynosi 25 zł.